Dasmat - Hotel Garden
Hotel Garden Logo Shape

Dasmat

Festoni ditën tuaj të veçantë me Hotel Garden.

Wedding

Nëse jeni duke planifikuar një martesë madhështore dhe private, ju do të gjeni gjithçka që mund të dëshironi në hotelin tonë.

E gjitha ka të bëjë me detaje!

Ne kujdesemi për gjithçka që ju nevojitet për martesën tuaj, kështu që ju dhe partneri juaj nuk keni asgjë për t'u shqetësuar vetëm për të shijuar ditën më të lumtur të jetës tuaj.

Thuaj po në Hotel Garden

Për ditën tuaj të paharrueshme keni nevojë për një vend të veçantë.
Ne do të ishim të kënaqur të planifikonim martesën e ëndërrave tuaja me ju.

Event

Rezervimet mund ti bëni në email adresën [email protected].
Rezervoni organizimin tuaj privat dhe të paharrueshëm

Rezervo tani

Bëni rezervimin tuaj në email

Rezervo